Pirmdiena, 28.05.2018, 10:00
Sveicināti Гость | RSS
Jayart
Galvenie
Reģistrācija
Ieeja
Ieejas forma

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas
Dažādi joki [133]
Anekdotes [28]
Smieklīgas dienasgrāmatas [22]
Radio SWH melnā humora tops [135]
Joki par datoriem [21]
Smieklīgas bildes [117]
Smieklīgi pantiņi [11]
Video [16]

Laika ziņas

Aptauja
Jūsu sieva jums kategoriski aizliedz ņemt mopēdu līdzi gultā. Jūs:
Atbilžu kopskaits: 20
$

Galvenie » Raksti » Dažādi joki

EKSPERTU IZCILIE PAREĢOJUMI
'Nākotnē datori varētu svērt ne vairāk kā 15 tonnas.' 'Computers in the future may weigh no more than 15 tons.' (Žurnāla 'Popular Mechanics' zinātnes attīstības prognoze, 1949)
'Es domāju, pasaules tirgū ir vieta apmēram pieciem datoriem.' 'I think there is a world market for maybe five computers.' (Thomas Watson, IBM priekšsēdētājs,1943) 

'Bet kam gan tas ir derīgs?' 'But what ... is it good for?' (IBM inženiera komentārs par mikroprocesoru, 1968) 

'Nav neviena iemesla, lai kāds vēlētos datoru sev mājās.' 'There is no reason anyone would want a computer in their home.' (Ken Olson, Digital Equipment Corp. dibinātājs, 1977) 

'Šim telefonam piemīt pārāk daudz trūkumu, lai to varētu uzskatīt par nopietnu komunikāciju līdzekli. Šī ierīce mūsu acīs ir nevērtīga.' 'This 'telephone' has too many shortcomings to be seriously considered as a means of communication. The device is inherently of no value to us.' (Western Union dienesta vēstule, 1876) 

'Bezvadu mūzikas kastei nav nekādas komerciālas vērtības. Kurš gan gribētu maksāt par ziņojumu, kas sūtīts nevienam?' 'The wireless music box has no imaginable commercial value. Who would pay for a message sent to nobody in particular?' (David Sarnoff's kolēģa atbilde viņa lūgumam ieguldīt naudu radio attīstībā, 1920) 

'Kurš gan, pie velna, vēlas dzirdēt aktierus runājam?' 'Who the hell wants to hear actors talk?' (Harry M. Warner, Warner Brothers, 1927) 

'Mums nepatīk, kā viņi spēlē, pie tam ģitāru mūzika ir norietā.' 'We don't like their sound, and guitar music is on the way out.' (Decca Recording Co. noraidot 'the Beatles', 1962) 

'Par gaisu smagāki lidaparāti ir neiespējami.' 'Heavier-than-air flying machines are impossible.' (Lord Kelvin, president, Royal Society, 1895) 

'Ja es par to būtu iedomājies, es nebūtu izdarījis eksperimentu. Literatūra bija pilna ar piemēriem, ka tas nav iespējams.' 'If I had thought about it, I wouldn't have done the experiment. The literature was full of examples that said you can't do this.' (Spencer Silver darbā, kas noveda pie pielīmējamām 3-M 'Post-It' piezīmjlapiņām.) 

'Mēs devāmies pie 'Atari' un teicām: 'Mums ir šī pārsteidzošā lieta, kura pat samontēta no dažām jūsu detaļām, un ko jūs domājat par mūsu finansēšanu? Vai arī mēs to jums atdosim. Mēs tikai vēlamies to darīt. Maksājiet mums algu, mēs nāksim strādāt pie jums'. Viņi atteica. Tā mēs devāmies pie 'Hewlett-Packard', un šie atbildēja: 'Jūs mums neesat vajadzīgi; jūs pat neesat pabeiguši koledžu.' 'So we went to Atari and said, 'Hey, we've got this amazing thing, even built with some of your parts, and what do you think about funding us? Or we'll give it to you. We just want to do it. Pay our salary, we'll come work for you. And they said, 'No.' So then we went to Hewlett-Packard, and they said, 'Hey, we don't need you; you haven't got through college yet.'' (Apple Computer Inc. dibinātāja Steve Jobs centieni ieinteresēt 'Atari' un 'H-P' ar viņa un Steve Wozniak's personālo datoru.) 

'Professors Goddarts nezina saistību starp darbību un pretdarbību, un to, ka nepieciešams kaut kas vairāk nekā vakuums pret ko iedarboties. Liekas, ka viņam pietrūkst pat vidusskolas pamatzināšanu.' 'Professor Goddard does not know the relation between action and reaction and the need to have something better than a vacuum against which to react. He seems to lack the basic knowledge ladled out daily in high schools.' ('New York Times' redaktors par Robert Goddard's revolucionāro raķešu darbību, 1921) 

'Urbties pēc naftas? Jūs taisāties urbt zemē, mēģinot atrast naftu? Jūs esat jukuši.' 'Drill for oil? You mean drill into the ground to try and find oil? You're crazy.' (Urbēju mēģinājumi pierunāt Edwin L. Drake pievienoties naftas urbšanas projektam, 1859) 

'Lidmašīnas ir interesantas spēļmantiņas bez militāra pielietojuma.' 'Airplanes are interesting toys but of no military value.' (Maršals Ferdinand Foch, taktikas professors, Ecole Superieure de Guerre) 

'Viss, ko ir iespējams izgudrot, jau ir izgudrots.' 'Everything that can be invented has been invented.' (Charles H. Duell, ASV patentu biroja komisārs, 1899) 

'Luisa Pastera mikrobu teorija ir smieklīgs izdomājums' 'Louis Pasteur's theory of germs is ridiculous fiction'. (Pierre Pachet, Professor of Physiology at Toulouse, 1872) 

'Vēdera dobums, krūškurvis un smadzenes uz visiem laikiem būs slēgtas no ķirurgu iejaukšanās.' 'The abdomen, the chest, and the brain will forever be shut from the intrusion of the wise and humane surgeon'. (Sir John Eric Ericksen, British surgeon, appointed Surgeon-Extraordinary to Queen Victoria, 1873) 

'Jebkuram vajadzētu pietikt ar 640 KB .' '640K ought to be enough for anybody.' (Bill Gates, 1981)

Kategorija: Dažādi joki | Pievienoja: jayart (13.02.2009)
Skatījumu skaits: 549 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Meklētājs

Iesaki

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Skype

  • Locations of visitors to this page


  • Copyright MyCorp © 2018
    Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz