Otrdiena, 21.01.2020, 21:42
Sveicināti Гость | RSS
Jayart
Galvenie
Reģistrācija
Ieeja
Ieejas forma

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas
Dažādi joki [133]
Anekdotes [28]
Smieklīgas dienasgrāmatas [22]
Radio SWH melnā humora tops [135]
Joki par datoriem [21]
Smieklīgas bildes [117]
Smieklīgi pantiņi [11]
Video [16]

Laika ziņas

Aptauja
Velkot bikses, jūs pats sev nejauši pārvelkat pakaļu uz priekšu
Atbilžu kopskaits: 15
$

Galvenie » Raksti » Smieklīgas dienasgrāmatas

Poļu policista dienasgrāmata
Pirmdiena - kopā ar kaprāli Klucha risinam krustvārdu mīklu. Otrdiena- joprojām risinām mīklu. 
Trešdiena - atnāca pulkvedis Zelazny , ieteica apgriezt krustvārdu mīklu otrādi ,jo tā bija ar kājām gaisā. 
Ceturtdiena - Apgriezām apkārt , bet vienalga grūta. Joprojām risinām . 
Piektdiena - Esmu izsalcis, kaprālis Klucha laikam arī, jo krustvārdu mīkla ir pazudusi . 
Sestdiena - Tā kā mīklas vairs nebija , aiz garlaicības nolēmām ķert bandītus. Es noķēru vienu , bet kaprālis 38. 
Svētdiena - Pulkvedis Zelazny personīgi atvainojās Holandes vēstniecības atašejam par autobusa ar 38.pasažieriem aizturēšanu , bet man vajadzēja atbrīvot šoferi . 

***

P.- Regulēju satiksmi krustojumā . Garām brauca pulkvedis. Pamāju viņam ar roku un ap mani radās pamatīgs mudžeklis. 
O.- Vakar vakarā ievēroju “ Maluchu”(poļu Fiats) ,kas bija novietota neatļautā vietā, pie tam pie mana loga .Pierakstīju viņa numuru . Šodien pārbaudīju kartotēkā .Tas ir mans “ Maluchs “ ,laikam ņemšu atvaļinājumu. 
T.- Ienāca ziņa par ministra kaķa pazušanu .Dzenam šim pēdas .Pie ministra mājas kaprālis Klucha uz kaut kā uzbrauca. Pārbaudīju , kas tas bija. Kaķīti vairs nemeklējam.
C.-Remontēju dzīvokli. Sienā iesitu naglu ( vai kaut ko tamlīdzīgu ).Ar kaimiņu norunāju ,ka cauruma vietā uztaisīsim durvis. Viņš neprotestēja. 
P.- Darbā baigais nūģis. Pārskatu noziedznieku kartotēku .Vienu tipu tā kā pazītu. Tikai no kurienes ? 
S.- Pulkvedis Zelazny atdeva man manu pe rsonīgo anketu ar foto, kura nezin kāpēc bija iejukusi noziedznieku kartotēkā. Tagad zinu no kurienes pazinu to tipu. 

***

P.- Jau no paša rīta man sāp zobi. It kā mākslīgie , bet tomēr. 
O.- No rīta mums bija daktiloskopijas kurss .Kaprālim Kluche tas tā iepatikās ,ka viņš visiem lika taisīt pirkstu nospiedumus Pulkvedis tomēr nepiekrita novilkt kurpes. Kaprālis dabūja rājienu . 
T.- Garlaikojamies policijas mašīnā . Rakņājos pa mašīnas šķiltavām . Iestrēga pirksts. Pārstāju garlaikoties .Toties sāku svīst. 
P.- Kaprālis Klucha dzinās pakaļ piedzērušam velosipēdistam. Ļoti strauji viņš vadīja automašīnu. Labi , ka es jau iepriekš izkāpu pačurāt. 
Sv. - Kopā ar kaprāli un vēl vienu kolēģi aizbraucām makšķerēt . Diena bija izdevusies. Žēl tikai , ka nepaņēmu līdz makšķeri mūsu jaukajam kolektīvam. 

***

P.- Šorīt aizgulējos. Spiežu sava “Malucha” pedāli grīdā. 50.km/h-notrūka spogulītis. 60.km/h- sāka lobīties automašīnas laka ,bet stikla tīrītāji aizlīda uz aizmugurējo logu. 70.km/h- dzinēja vāks uztinās uz jumta .Pāreju uz ekonomisko ātrumu. Mani apdzina velosipēdists.
O.- Kaprālis Klucha atnesa savu ģimenes albūmu.Pēc pirmās lapas apskates pulkvedis aizskrēja uz WC. Es diemžēl izvēmos tikai mājās. 
C.- Man ir problēmas ar kuņģi. Visu dienu sēžu WC. Papīra darbs . 
P.- No galvenās pārvaldes tika atsūtīta informācija par policijas kompjuterizāciju. Pielikumā bija paciņa ar disketēm. Pulkvedis nosūtīja iesniegumu par datora piešķiršanu. 
S.- Atnāca viens tāds un sāka pārmest , ka viņš maksā nodokļus , bet mēs tikai sēžam un dzeram kafiju . Iebildu . Kafija beidzās jau pagājušo nedēļu. 
Sv.- Pirmās medicīniskās palīdzības kurss. Mākslīgā elpināšana .Ierindnieks Poproch praktizē uz manekena . Kaut kas nav kārtībā .Nezin kāpēc ,ierindnieks izģērbās pliks. Ienāca pulkvedis un sadeva ierindniekam pa muti .Nu un tagad nezinu kā tur ir ar to mākslīgo elpināšanu . vajag izģērbties vai ne? Bet ziemā? 

***

P.- Šis ierindnieks Poprochs sacija ,ka iet sev uzvārīt olas. Pēc stundas izsaucām ātros. Ai viņa sieva gan būs nikna. 
O.- Kopā ar kaprāli Kluchu atradām uz soliņa guļošu vīrieti.Kaprālis viņam pielika pie lūpām spogulīti un konstatēja , ka vīrietis neelpo .Kad mēģināju pārbaudīt līķa dokumentus, līķis sāka krākt . Klucham ir sabojājies spogulītis. 
C.- Visu laiku līst . Garlaikojamies . Paprochs piedāvāja spēli ar pudeli. Novērsāmies no tā izvirtuļa. 
P.- Kopā ar Paprochu eksportējām vienu pacientu uz trako māju . Nesaprotu , kāpēc šo vietu tā sauc ? Sastapu te daudzas pazīstamas personas- Gagārinu , Napaleonu , Puškinu , un pat Elvisu. R’ n karalis gan atteicās dziedāt , tikai iekoda man rokā un uzspļāva uz cepures nadziņa. 
S.- Spēku mobilizācija. Notiek futbola spēle mūsu pilsētā . Apsargājam stadionu. Ja Klucha nenobļautos “ GOL” , kad atbraucēju komanda sita pa vārtiem , varbūt no tā visa mēs izietu sveikā…….

Kategorija: Smieklīgas dienasgrāmatas | Pievienoja: jayart (13.02.2009)
Skatījumu skaits: 1600 | Komentāri: 1 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Meklētājs

Iesaki

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Skype

  • Locations of visitors to this page


  • Copyright MyCorp © 2020
    Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz