Pirmdiena, 23.04.2018, 13:30
Sveicināti Гость | RSS
Jayart
Galvenie
Reģistrācija
Ieeja
Ieejas forma

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas
Dažādi joki [133]
Anekdotes [28]
Smieklīgas dienasgrāmatas [22]
Radio SWH melnā humora tops [135]
Joki par datoriem [21]
Smieklīgas bildes [117]
Smieklīgi pantiņi [11]
Video [16]

Laika ziņas

Aptauja
Jums stārķis tikko atnesis bērniņu, jūs:
Atbilžu kopskaits: 18
$

Galvenie » Raksti » Radio SWH melnā humora tops

Matemātikas uzdevumi
Suns Tobis var nokost 4 kaķus dienā, bet, ja viņš nokostu par 2 kaķiem vairāk, tad tas būtu tieši 6 reiz vairāk nekā bomzis Gunča. Cik kaķus dienā nokož Gunča.
Jānītis matemātikas stundā pie tāfeles vienā mirklī piekrauj bikses 3 kg; ja viņu neizsauc, Jānītis biksēs krāmē tikai 50 gramus. Kādu svaru saliek biksēs Jānītis, ja nedēļā viņam ir 4 matemātikas stundas.
Jānītis 100 metrus skolas spartakiādē noskrēja 15 sekundēs. Cik ilgā laikā Jānītis aizskries līdz Jelgavai?
Kādam vīram bija 6 maisi. 4-os maisos viņš glabāja vecas kurpes , bet pārējos maisos- kartupeļus. Kur vīrs glabāja tukšo taru?
Ivars dzer 3 mēnešus, bet Jānis jau kopš 1962. gada. Jānis 2001. gadā nomira un pārstāja dzert, bet Ivars turpināja. Cik reizes vairāk iedzēris kurš no viņiem?
Vienā mājā dzīvo 14 nepazīstami cilvēki un 2 pazīstami- viens žurnālists, otrs lopu dakteris. No rīta visi nepazīstamie sveicina pazīstamos. Cik reizes sveicināsies nepazīstamie un cik reizes pazīstamie.
Vitolds bāž dibenā lupatas. Vienā paņēmienā viņš dibenā var sabāzt 16 ķīselī mērcētus mutautiņus. Vai viņš varētu iebāzt dibenā arī terpentīnā mērcētu galdautu?
No punkta A uz B (35 km) brauc kāzinieki un dzer 2 kastes alus katros divos kilometros. Ik pēc 3 kilometriem kāzinieki skrien čurāt. Vai kāzinieki būs pačurājuši vai nocietušies, kad nonāks punktā B?
Jāzeponkulim dienā izkrīt 500 matu un viņš tos met tualetes podā. Cik dienās aizsērēs pods, ja zināms, ka aizsērējumam vajag 7500 matu un 6 lupatas.
Vilis Topiņš no Kocēniem smird pēc zivs. Viņa kaimiņš Rūdolfs smird pēc dārzeņiem. Pēc kā smird Tāpiņa līdzdzīvotāja Irma, ja zināms, ka viņa piekopj attiecības ar abiem.
Laimonim ir 12m gara zarna, bet Anniņai matu lents- katra 0,5m garumā. Cik matu lentas jāaprij Laimonim, lai vēders būtu pilns visā zarnas garumā.
Feņa lamājas 3 stāvos, bet Seņa 9 stāvos. Cik stāvos nolamāsies Seņa un Fe;na, kamēr runājot par dzīvi aizbrauks līdz darbavietai zinātņu akadēmijas augšstāvā?
4kg kartupeļu brīvi izkārtojas Ulda uzvalka kabatās. Taču ejot uz operu, Uldis liek kabatā mobilo telefonu un tāpēc no šīs kabatas kartupeļus izņem. Cik kg kartupeļu tagad līdzi Uldim?
Sallijai is skaļa balss 140 decibelu. Tas ir vājprāts, viņa jau dzied 5 koros. Cik koros Sallija varētu dziedāt, ja bļautu uz pilnu klapi?
Saša ir turks, bet Maša- tulks. Kamēr Maša iztulko 10 uzrakstus, Saša izturko 2 čības. Cik ilgi viņi ņemsies, ja zināms, ka uz katras čības ir 2 uzraksti?
Kazimirs nemazgājas un gada laikā uz muguras savāc mellumu 2 pirkstu platumā. Cik ilgi jāgida, kamēr Kazimiram būs uzaugusi otra mugura?
Kad Jānītis iedod Anniņai 1 latu, Anniņa parāda pliku dibenu, bet, ja Anniņa iedod 1 Ls Jānītim, Jānītis parada savu pastmarku kolekciju, kas sastāv no 120 markām. Kurš ko rāda biežāk, ja abiem ir Ls 3 katram.
Jāzeps ir 280 kg smags, Laimonis tikai 14 kg smags. Vai viņi abi varēs uzdejot uz jumta, kurš iztur 300 kg spiedienu un kur jau stāv ledusskapis "Saratov".
Kad Vaļa apmeklē tualeti, viņa reizēm iekrīt vannā ar spēku 60 kg uz kvadrātmetru. Vai ar šo spēku pietiks, lai izdemoplētu trauku veikalu Ludzā?
JA Raitis sev uz krūtīm uzraksta "Esi sveiks", tad oma viņam ceļas par 10 grādiem. Par cik grādiem pacelsies oma Raitim, ja viņš uz krūtīm uzrakstīs monologu būt vai nebūt?
Vecaistēvs ēd zemi, bet vecāmāte ada, viņu mazbērni pārsvarā atsitušies vectēvā, izņemot Juri un Krišu. Cik ģimenes locekļu ēd zemi, cik pa to laiku ada?
Nizorāls maksā N naudas, tailenols ar miega efektu gandrīz 2x vairāk. Kas lētāk- mazgāt matus vai gulēt?
Braucot ar liftu augšup, Tenis dzied dziesmu, bet braucot lejup- vemj. Katru trešo reizi lifts neiet, jo ir pievemts un sētnieks Ludis to tīra ar slotu. Cik reizes Tenis dzied un cik reizes vemj?
Stacijas laukumā staigā divi policisti un 18 suņi. Kamēr policisti pīpē, tikmēr puse suņu drāžas. Cik suņu pagūst nodrāzties, kamēr policisti izpīpē paciņu cigarešu?
30 gramu Head&Shoulders šampūna spēj nomazgāt 84 blaugznu plēksnītes. Cik šampūna vajag, lai savestu kārtībā visu vējabrāļu ordeni.
Grunvaldim apēdot 60 zirņus izstrādājas 60% gāzītes. Cik ilgi purkšķinās Grunvaldis, ja noēdīs visus Alsungas rajonā atrodamos zirņus? Aprēķinos atļauts izmantot pierakstus.
Pēc septītā pusstopa ar Koļu, Adrjuša stiepj mājās, cik platai jābūt Ipiķu maģistrālei, lai viņam tā neliktos pa šauru.
Laimonim ir zaļa automašīna un zila acu krāsa. Henrijam ir zila mašīna un zaļa acu krāsa. Alvīnei ir pelēka mašīna un brūna acu krāsa. Jautājums: kāda būs Alvīnes bērna acu krāsa, ja zināms, ka viņai pārmaiņus bija intīmas attiecības gan ar Laimoni, gan ar Henriju visās trijās automašīnās?
Uz viena pakaramā var pakarināt vairāk par vienu mēteli. Cik pakaramos vsrētu iekonomēt dailes teātra tantiņas izrādes laikā?
Aurēlija 2 gados svēra 24 kilogramos, 7 gaods- 65, bet 12 gados- 88 kg. Ko darīt Aurēlijai, ja rīt joprojām gribas kā trakam sunim?
Meitenīte ielika savu samirkušo suni, kura masa 10 kg, žāvēties mikroviļņu krāsnī, kuras jauda 4000 W un lietderības koeficients 80%. 
Aprēķināt: par cik palielinājās nabaga dzīvnieka ķermeņa temperatūra, ja tas tika sildīts trīs minūtes (pieņemt, ka suņa īpatnējā siltumietilpība ir 2500 J/kgxK).

Kategorija: Radio SWH melnā humora tops | Pievienoja: jayart (07.02.2009)
Skatījumu skaits: 657 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Meklētājs

Iesaki

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Skype

  • Locations of visitors to this page


  • Copyright MyCorp © 2018
    Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz