Svētdiena, 19.01.2020, 06:14
Sveicināti Гость | RSS
Jayart
Galvenie
Reģistrācija
Ieeja
Ieejas forma

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas
Dažādi joki [133]
Anekdotes [28]
Smieklīgas dienasgrāmatas [22]
Radio SWH melnā humora tops [135]
Joki par datoriem [21]
Smieklīgas bildes [117]
Smieklīgi pantiņi [11]
Video [16]

Laika ziņas

Aptauja
Jūs esat noregulējis pulksteni uz Lisabonas laiku un modinātājs sāk zvanīt pustrijos naktī
Atbilžu kopskaits: 21
$

Galvenie » Raksti » Radio SWH melnā humora tops

Noskaņu ainiņas

Dzintars ir apēdis tārpu. Makšķerēšana nesanāks. Klusums.

Žļurks, žļurks, žļurks, pļuk. Čmoks, pļuk. Un atkal žļurks, žļurks, žļurks. Īiiiiiii, pļurrr. Žļurks, pļek. Sāra sapņainām acīm verās Ābramā, kā tas ēda vistas buljonu.

Ir piektdienas vakars, riet saule, vīrs pēc algas iet pie sievietes svešas, ceļmalā stāv zirgs. Vīrs paiet zirgam garām. Zirgs stāv tālāk...

Te nekā nav, Rīgu nevar redzēt! Saka izbrīnīts puika, pielicis ziemā mēli pie dzelzs margas...

Noliecoties polo krekls uzskrien uz augšu un oriģinālie zīmola džinsi noslīd līdz pusvaigam, atklājot smalkus mežģīņu stringus vecrozā krāsā. Kundzīte ar ūdeļādas apkakli šausmās iepleš acis. Bet Koļam uz to nospļauties, jo bruģi likt visērtāk stringos, neizsut pakaļa.

Viņš skrien, viņš krīt, dubļu šalts iecērtas sejā, kaut kas nospiež viņa dvēseli... Nē, tās ir bikses, kas nospiež kājas. Atkal jau abas vienā starā..

Viņas karstā elpa svilina domas. Straujās elsas ieslīd vīrieša auss gliemežnīcā un kairina nervu galus. Nervu gali padod signālu apziņai. Vīrietis beidzot saņemas un izkliedz: "Aizveriet muti, es jūsu zobu izrāvu jau pirms 20 minūtēm!!!"

Nav jau tā, ka nepatīk. Sajūtas interesantas, bet nu.. varbūt pietiks... teica Ivo lācim, rāpjoties jau trešajā priedē..

Viņš sastinga kā mietu norijis. Pakustināja roku. Grozās. Pagrozīja galvu. Grozās. Paspēra soli, sanāca. Mēģināja noliekties. Nesanāca. Jā, laikam nevajadzēja rīt to mietu..

Vasaras rīts. Saule sildīdama spīd logā. Mostas viņa. Noskūpsta mīļoto. Mostas viņš ar smaidu uz lūpām un saka: "Kur brokastis?"

Vēls rudens. Līst lietus. Pa ielu iet puika. Viņam no mugurpuses mērķtiecīgi tuvojas mašīna. No ielas paceļas ūdens vilnis un nošļāc puiku no galvas līdz kājām. No automašīnas atskan sulīguma un gandarījuma pilns: "Yessssss..."

Iedziedas gailis, kvēlais rīta vēstnesis. Smilgā šūpojas uzbudināta rasa. Ah, tēva nams, es atgriežos pie tevis.. bet kādēļ Anna mani nelaida iekšā? Lūk, balkons, vīnogzariem vīts. Vai kāds to uzcēlis pa nakti?!! Nav māja šī, kur bērnībā es skrēju! Es eju tālāk viens un nesaprasts, bet vells, kur palicis ir arī Aldis?!

Vairākus gadsimtus pārdzīvojis priežu mežs.. agrā rīta saules stari šķeļ melleņu puduru dzestro gaisu... jauka, murrājoša skaņa.. un sievas balss pārrauj dzīvīgo strāvojumu: "Aini, kad Tu reiz nakšņosi mājās?"

Klusi, gandrīz bezpersoniski pa gaisu lidinās sniegpārslas un maigi pārklāj zemi kā siltas apakšbikses mēdz pārklāt dibenu, bet vēl klusāk un daudz iereibušāks ezera vidū Antūns ķer asarus..

Kāds patīkams dzestrums, secināja Juris, pamostoties istabā.. logs pavērts... un blakusgultā guļ apsnidzis brālis...

Anna stāvēja pie rīta rasā norasojušiem vārtiņiem un skatījās, kā plānajā miglā lēni, pavisam lēni tālumā pazūd Antona vecišķais stāvs, pogādams bikšupriekšu.

Svelmīga vasaras diena. Pa kādam dunduram liegam pārlido zālienam. Vējš maigi glāsta dadžu audzes. Re, kas tur! Dadžu krūmājā pa kādai dadžu lapai pazūd! Te viena. Te otra. Pēc brīža Juris, dziļi uzelpodams, izlien no krūmāja.
Kategorija: Radio SWH melnā humora tops | Pievienoja: jayart (21.11.2009)
Skatījumu skaits: 745 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Meklētājs

Iesaki

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Skype

  • Locations of visitors to this page


  • Copyright MyCorp © 2020
    Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz