Otrdiena, 23.10.2018, 23:53
Sveicināti Гость | RSS
Jayart
Galvenie
Reģistrācija
Ieeja
Ieejas forma

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas
Dažādi joki [133]
Anekdotes [28]
Smieklīgas dienasgrāmatas [22]
Radio SWH melnā humora tops [135]
Joki par datoriem [21]
Smieklīgas bildes [117]
Smieklīgi pantiņi [11]
Video [16]

Laika ziņas

Aptauja
Kurš izteiciens Jūs sasmīdina vairāk, zinot, ka latīniski vārds "test" apzīmē dzimumlocekli
Atbilžu kopskaits: 18
$

Galvenie » Raksti » Anekdotes

RIKTĪGI STULBIE AŅUKI
satiekas santehniķis, fiziķis un grāfs, brīdi skatās viens uz otru, tad visi saka: "Būtībā jau mēs darām vienu darbu: ēdam, kārnāmies, guļam un atkal visu no sākuma..."
***
Students brauc satiksmes autobusā. Juglas pieturā pieiet pie šofera un prasa: "Cik jums, Ilmār, gadu?" Šoferis atbild: "Liecies mierā, Aigar, es nesmēķēju un spirta arī man nav!" Students:"Nu bet, tēti, neesi tāds žmots...!"
***
Stārķis un stārķene nodarbojas ar seksu, pēc tam uzrodas cilvēks un atnes mazu stārķēnu un saka ”Uzmanīgāk, šitais jums izkrita ”
***
Uz ledus sēž bļitkotājs, pieslido tiesnesis un saka:"Jums, cienītais, jau sesto reizi fiksēta zona!" Bļitkotājs:"A šitais toč ir asaris?"
***
Meitenīte skrien pa pagalmu bļaudama, bumba, bumba, bumba. Pienāk sētnieks un saka, meitenīt, kliedz labāk - dīķis, dīķis... Meitenīte skrien tālāk un bļauj - dīķis, dīķis, dīķis
***
Sieva divos naktī sagaida vīru pie durvīm ar mīklas rulli rokās. Vīrs atver durvis. Sieva:"Pīrādziņus ēdīsi?" Vīrs:"Nē, es jau pie Svetas paēdu"
***
Uz ceļa satiekas zaķis un alnis. Zaķis jautā "A nafig tev tik lieli ragi?" "A nafig tev tamborēts auseklis uz muguras?"
***
Kontrolieris iekāpa pārpildītā autobusā. Nospļāvās un izkāpa ārā.
***
Meitenīt, jums brunči gaisā. Cienītais, a jums tikai gaisā.
***
Jo vairāk pašnāvnieku, jo mazāk pašnāvnieku..
***
Marģerts internetā pasūta gumijas lelli, viņam atved ķieģeļu čupu un šīferi. Būs man Puffen hauss, pa vāciski nopriecājās Marģerts.
***
Satikās zaķis, lapsa un vilks. "Ko darīsim?" lapsa jautā. "Dzersim," atbild vilks. "Jā, jā, dzersim," zaķis piekrīt. "Ko dzersim?" atkal lapsa. "Kotletes ar kartupeļiem!" zaķis smej un vārtās pa zāli.
***
Blondīnei piedzimst dvīņi. Pie sevis viņa domā: "tas viens no mana vīra, bet no kā tas otrs?"
***
Jaunākajās klasēs zēni smukajām meitenēm bliež pa galvu ar grāmatām un vēlāk pieauguši brīnās, kāpēc smukās ir stulbas.
***
Iet pa Dienvidu tiltu pingvīns.. Policists viņam jautā: "Ko Tu te dari?" Pingvīns: "Eu, tiešām.. Ko es te daru?"
***
Smalka sabiedrība atnāk uz sabiedrisko tualeti - mums, lūdzu, vienu papīrīti, bet smalku!
***
Bedrē iekrīt vilks un zaķītis. Vilkam kurkst vēders, zaķītis bailīgi - Gribas ēst? - Jā, varēja tas asenizātors ātrāk atvilkties - atbild vilks.
***
Satiekās krievs, vācietis, amerikānis, anglis, arābs, palestīnietis un gruzīns. "Laikam ANO sanāksme" padomāja Pans Kimuns.
***
Gastrons stāv uz tramplīna un čurā baseinā. Uzraugs bļauj"Kāpēc tu stāvi uz trampalīna un čurā baseinā?", "A ko man peldēt baseinā un čurāt uz trampalīna vai?"
***
Itālis, soms un tatārs lido lidmašīnā. Abi priecīgi. Beigās, kad lidmašīna nolaižas, viņi saskaitās un izrādās, ka kāds palicis Drēzdenē.
***
-Man lūdzu grāmatu! -Iesaiņot? -Jā, tā man dāvanai! -Tad labāk ņemiet kastroli! Laupīšana neizdevās.
***
Kungs iet gar lauku, redz kartupeļu laukā viens zemnieks otram dod bietē - Ar ko jūs tur abi nodarbojaties? - jautā kungs _- ar netradicionālo lauksaimniecību, atbild zemnieki.
***
Asaris lielās draugiem: "Vakar, veči, nu tāāāādam bļitkotājam norāvos.." Draugi: "Var jau stāstīt, tagad taču jūlijs, kur Tev bļitkotāji?"
***
"Cik rāmi deg ugunskurs un, kad tā cītīgāk ieskatās, tad rāmi deg arī manas bikses" mierīgi secināja Zigis un turpināja ķidāt zivis.
***
Artemīda galīgā cukā slauc govi. Govs domā - "Ja es būtu govs, tad mani slauktu, bet tā kā es esmu traktorists Bulgārs es esmu laimīgākā govs šinī kūtī"
***
Zīriņš satiek tārtiņu un prasa: „Kas tu tāds?” Tārtiņš: „Nezinu, bet kas tu esi?” Zīriņš: „Nezinu, man arī nav putnu kataloga”.
***
Pastnieks teltī bāž avīzi, no tās izlien divi paveci kungi. Pastnieks:""Dari pats" pasūtījāt?" Kungi vienbalsīgi:"Nē, bet mums ir vīns!"
***
Vīrs no aizmugures stumj Moskviču. Atveras šofera puses logs un no tā izbāž galvu vilks. Vilks prasa:"Ko tu dari, deģenerāts tāds?" Vīrs atbild:"Pats tu ģenerātors, labāk izņem no ātruma- nevar pastumt!"
***
Strazdi knābā Valēriju, pienāk Valērija sieva un saka:"Valērij, kur tu atkal esi nobāzis televizora pulti? Nav ar ko attaisīt aliņu!"
***
Ir pienācis 2013., pienācis arī 1.autobuss-"Pansionāts", eh, cik var, ir laiks...
***
Zaķis ar kaķi satiekās un smejās, pienāk lācis un prasa, ko ķirdz kverpļi? Zaķis ar kaķi saskatās un saka - trigonometrija!
***
Govs pēc mākslīgās apsēklošanas domā: „Viņš izsargājās, jo viņam rokās bija cimds”.

Kategorija: Anekdotes | Pievienoja: jayart (31.01.2013)
Skatījumu skaits: 1878 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Meklētājs

Iesaki

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Skype

  • Locations of visitors to this page


  • Copyright MyCorp © 2018
    Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz