Svētdiena, 17.02.2019, 07:03
Sveicināti Гость | RSS
Jayart
Galvenie
Reģistrācija
Ieeja
Ieejas forma

Vietnes izvēlne

Sadaļas kategorijas

Laika ziņas

Aptauja
Seksa laikā ir garlaicīgi. Lai kaut ko labotu, jūs..
Atbilžu kopskaits: 21
$

Galvenie » Video » Dažādi

Pēc spoka liftā seko joks ar līķi

00:08:17
Apskatīšanas: 4 Pievienoja: jayart jayart 
:

Brazīlijas televīzijas kanāls STB, kurš jau pamanījās šokēt sabiedrību ar sižetu par spoku meitenīti liftā, spēris soli tālāk, šova dalībniekus biedējot ar "līķi" lifta kabīnē.

Saskaņā ar izjokošanas epizodes scenāriju, joka upuris ieiet liftā un piekrīt lūgumam aizkavēt durvju aizvēršanos.

Liftā iekāpj trīs vīrieši melnos uzvalkos, kuri nes zārku. Viņi lūdz paturēt durvis, jo esot jāpaņem vainags. Šai mirklī durvis aizveras, neskatoties uz nezinošā izjokošanas upura centieniem sagaidīt zārka nesējus.

Tālāk viss norisinās līdzīgi kā sižetā ar spoku meiteni: lifts sāk kustēties, tad pēkšņi apstājas, noraustās gaisma, atskan dīvaini trokšņi. Pēkšņi atveras zārka vāka augšējā puse, un no tā izkrīt "nelaiķis".

Kā var redzēt video sižetā, uz miroņa parādīšanos cilvēki reaģē vēl emocionālāk nekā uz spoku meitenīti.

Iepriekšējā izjokošanas epizodē daudzi vispirms klusējot sastinga uz vietas, neskaidrajā gaismā ieraugot dīvaino bērnu, bet "līķa epizodes' upuri gandrīz uzreiz sāk histēriski kliegt, lai gan nekā pārdabiska nav.

Vienīgais izņēmums bija kāda apaļīga dāma, kas salīdzinoši mierīgi uztvēra ne tikai "miroņa" parādīšanos, bet arī tā nokrišanu līdz ar zārku, kad aktieris pārāk izliecās ārā un aizvilka visu konstrukciju sev līdzi.

Vēsu prātu saglabāja arī kāds jaunietis, kurš nekrita panikā pat tad, kad zārkā gulējušais cilvēks pēkšņi "atdzīvojās". Tomēr arī viņš steigšus metās projām, tiklīdz lifta durvis atvērās.

Raidījuma Silvio Santos veidotāji nekomentē izjokošanas upuru pašreizējo veselības stāvokli, tāpat kā neatklāj, kā viņi reaģējuši uz vēlākajiem paskaidrojumiem par notikušā būtību.

Pēc pirmā sižeta demonstrēšanas daudzi žurnālisti un komentētāji internetā izteica viedokli, ka joks ir bijis pārāk cietsirdīgs. Kādam nezinošajam dalībniekam ar slimu sirdi tas arī būtu varējis maksāt dzīvību.

Toties brazīliešu televīzijas darboņus kritika, šķiet, iedvesmojusi turpināt ļauno jociņu sēriju - ļoti iespējams, ka epizode ar līķi nebūs pēdējā.

delfi.lv

: 00:08:17
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Meklētājs

Iesaki

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Skype

  • Locations of visitors to this page


  • Copyright MyCorp © 2019
    Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz